Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

A HALUXVILL VILLAMOSSÁGI SZAKÜZLET

1991 óta villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

1991. Első üzlet nyitása Budapesten 2013. Második üzlet nyitása Budaörsön 2018. Harmadik üzlet nyitása Budapesten

Dinamikusan növekszünk, folyamatosan fejlődünk. Büszkék vagyunk sikereinkre, kiváló szakembereinkre.

 Mentor program  Képzések  Bónusz program  Versenyképes fizetés  Szakmai fejlődési lehetőség
 Rugalmasság  Támogató vezetőség  Karrier lehetőség  Családias légkör

Rendszertámogató munkatárs

Milyen feladataid lesznek?
- E-commerce specialista munkájának támogatása
- Adatok, információk gyűjtése, rögzítése, válogatása, osztályozása, nyilvántartása
- Egyéb számítógépes adatbeviteli feladatok elvégzése
- Az ellátott szakmai terület által meghatározott kapcsolattartási feladatok elvégzése

Mit várunk el Tőled?
- Felsőfokú végzettség
- 1-3 éves releváns tapasztalat
- Magazbiztos MS Excel használat
- Magasfokú monotonitástűrés

Előny

- Középfokú angol nyelvtudás
- MS Access, Shoprenter felhasználó szintű ismerete
- Termékfeltöltésben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk ezért cserébe?
- Részt vehetsz az ország legszínvonalasabb szakmai webáruházának megalkotásában
- Fiatalos, lendületes csapat
- Jó hangulatú légkör
- Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatás, negyedéves bónusz

Munkavégzés helye:
- Budapest, Könyves Kálmán körút 62-64. (az 1-es villamos vonalán, jól   megközelíthető helyen)
Megváltozott munkaképességű vagy? Ne habozz, akkor is jelentkezz bátran!
Küldd el önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva vagy a gyorkos.beata@haluxvill.hu e-mail címre még ma!

 Adatkezelési feltételek