Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

A HALUXVILL VILLAMOSSÁGI SZAKÜZLET

1991 óta villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

1991. Első üzlet nyitása Budapesten 2013. Második üzlet nyitása Budaörsön 2018. Harmadik üzlet nyitása Budapesten

Dinamikusan növekszünk, folyamatosan fejlődünk. Büszkék vagyunk sikereinkre, kiváló szakembereinkre.

 Mentor program  Képzések  Bónusz program  Versenyképes fizetés  Szakmai fejlődési lehetőség
 Rugalmasság  Támogató vezetőség  Karrier lehetőség  Családias légkör

Raktáros (BUDAPEST)

Milyen feladataid lesznek?

  • Árukiadási és áruátvételi folyamatok lebonyolítása
  • Anyagmozgatás raktáron belül, raktár és üzlet között
  • Raktári bizonylatok kezelése
  • Leltározásban való részvétel
  • Megrendelések összekészítése
  • Raktári rend fenntartása
  • Esetenként telephelyek közötti kisebb áruk szállítása  motorral

Mit várunk el Tőled?

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Jó szervezőkészség
  • Csapatszellem
  • Pontosság, precíz munkavégzés

 Adatkezelési feltételek